Alcaplast po raz piąty w czeskim plebiscycie Top 100

Alcaplast po raz piąty z rzędu zdobył miejsce w czeskim plebiscycie Top 100. Pomimo pośpiesznie ogłoszonego stanu wyjątkowego i związanych z nim ograniczeń, uroczystość odbyła się zgodnie z planem, w Sali Hiszpańskiej Zamku Praskiego. Lukáš Vozdecký odebrał nagrodę w imieniu właścicieli firmy Radki Prokopovej i Františka Fabičovic.

"W 2021 roku wykonaliśmy ogromną pracę, pokonując wspólnie z naszymi pracownikami tornado, kryzys gospodarczy i surowcowy oraz dwie fale pandemii. Pomimo wszystkich przeszkód, z powodzeniem stawiliśmy czoła nowym wyzwaniom biznesowym i kontynuowaliśmy rozwój. Traktuję ten ranking jako docenienie naszego proaktywnego podejścia do wszystkich przeszkód, które przynoszą nowe czasy i dziękuję wszystkim naszym pracownikom za ich wsparcie," skomentowała Radka Prokopová, Prezes Zarządu Alcaplast.

Nagroda jest przyznawana przez Comeniusa w ramach konkursu Czech 100 Best od 1996 roku. Celem konkursu jest znalezienie i podniesienie rangi czeskich firm z szerokiego zakresu działalności gospodarczej, które osiągają wybitne lub wyjątkowe wyniki.

Zobacz, jakie inne firmy znalazły się w rankingu razem z Alcaplast: https://www.comenius.cz/ceskych-100-nejlepsich-2021

img-20211126-wa0009
img-20211126-wa0009
obraz
obraz
sal
sal