Alcaplast wygrał doroczną nagrodę 2020 przyznawaną przez Cech .

Czeski Cech z branży ogrzewania i hydrauliki corocznie przyznaje Roczną Nagrodę Ogrzewania i Hydrauliki. W dziedzinie hydrauliki nagrodę przyznano Alcaplast za znaczący wkład w branży hydraulicznej w Czechach i za granicą.

W centrum wystawowym w Brnie, 26 lutego 2020r, odbyła się ceremonia wręczenia nagród. Z okazji otwarcia Targów Budowlanych Brno 2020, wręczono Złoty Medal na ręce Pani Radki Prokopová, współwłaścicielki firmy Alcaplast .

„Bardzo doceniam tę nagrodę od organizacji skupiającej czeskich inżynierów ciepła i hydrauliki. Jest to dla nas dowód, że czeski producent ma swoje miejsce na czeskim rynku i jest w stanie skutecznie konkurować z zagranicznymi markami. Naszym długoterminowym celem jest być najlepszym wyborem dla czeskiego instalatora ”- skomentowała swój sukces Radka Prokopowa.

Cech hydraulików i inżynierów grzewczych Czeskiej Republiki jest profesjonalną społecznością, zrzeszającą zarówno indywidualnych rzemieślników, jak i firmy z tej dziedziny. Główną misją cechu jest tworzenie warunków dla jej członków, do podwyższania standardów zawodowych i ludzkich, zachowania profesji i tradycji. Ponadto, aby przyczynić się do poprawy relacji z klientami i wesprzeć sukces biznesowy jego członków w dziedzinie ogrzewania, instalacji wodno-kanalizacyjnych i innych powiązanych zawodów koncentrujących się na produkcji, projektowaniu, handlu, montażu, eksploatacji i serwisie

dsc_0239-u
dsc_0239-u
dsc_0292-u
dsc_0292-u