Alca Academy

W Akademii Alca dzielimy się informacjami od ekspertów w zakresie inżynierii sanitarnej. Naszym celem jest przedstawienie czeskiego producenta wysokiej jakości produktów, a jednocześnie zwrócić uwagę na innowacje, które zapewniają łatwiejszy montaż i bardziej efektywne wykorzystanie naszych produktów. Hydraulicy, projektanci, architekci - wszyscy specjaliści, którzy używają naszych produktów na co dzień podczas swojej pracy, są dla nas źródłem inspiracji do ciągłej poprawy parametrów produktów, usług i wsparcia.

Architekci i projektanci

Design, funkcjonalność i jakość materiałów są atrybutami produktów Alcadrain, które przedstawiamy na wspólnych spotkaniach. Seminaria zawodowe ułatwią Wam orientację w produktach firmy Alcadrain, odpowiedzą na pytania dotyczące projektu i umożliwią bezpośredni kontakt z naszymi produktami ALCA premium.

Hydraulicy i monterzy

Doskonałość techniczna nie jest dla Alcadrain pustym pojęciem. Weź do ręki produkt, oceń jakości materiału, łatwość instalacji i obsługi to są główne zalety udziału w szkoleniu zawodowym. Profesjonalne szkolenia regularnie organizujemy w wielu miejscach w Czechach i na Słowacji. Uczestnicy otrzymują certyfikat, który przynosi wiele korzyści.

Certyfikowany hydraulik

  • zna zasady dobrego i skutecznego montażu oraz serwisu naszych produktów
  • może udzielić rozszerzonej gwarancji
  • znajduje się na liście współpracowników instalatorów dostępnej na stronie www.alcadrain.pl
  • ZA DARMO uzyskuje jeden z produktów Alcadrain

Każdego roku certyfikat zdobywa ponad 500 instalatorów. Sale szkoleniowe mają ograniczoną pojemność, więc zarejestruj się jak najszybciej.

Uczniowie szkół średnich i wyższych

Bez praktyki trudno jest przenieść nowo zdobytą wiedzę do zadań życia codziennego. Dlatego pomagamy rozwijać praktyczne umiejętności studentów inżynierii. Prawidłowego serwisowania systemów instalacyjnych WC, a także projektowania systemów odprowadzania wody z łazienki i pomieszczeń gospodarczych nie można się nauczyć tylko z książek.

Sklepy specjalistyczne

Wymagania klientów są coraz wyższe i dobry sprzedawca potrzebuje regularnych dostaw oraz wysokiej jakości informacji na temat oferowanych produktów. Zalety poszczególnych produktów, wykorzystanie do rozwiązywania różnych problemów, oferujemy szeroki zakres tematów do szkoleń dla naszych profesjonalnych sprzedawców.

 

Projekt Alca Akademia jest współfinansowany przez Program Operacyjny Przedsiębiorczości i Innowacji oraz budżet państwa i jest zgodny ze Zintegrowanym Planem Rozwoju Břeclavi. Alca Akademia udostępnia swoje przestrzenie nie tylko pracownikom zewnętrznym, ale także zatrudnionym w spółce, w szczególności w zakresie rozwoju edukacji pracowników i ich dzieci.

Podstawowe informacje na temat szkolenia

Po więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy prosimy o kontakt przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń +420 519 821 058