W każdym detalu - twój

Każdy z nas jest wyjątkowy. Osobowość, gust, zainteresowania, temperament. To wszystko nas definiuje. Zasługujemy na życie w środowisku, które odzwierciedla naszą indywidualność. W każdym szczególe.

Odtwórz wideo

Cztery wersje kolorystyczne

Wybraliśmy najbardziej pożądane odcienie i perfekcyjnie dostroiliśmy kolorystykę wszystkich produktów INDIVIDUAL. Nie musisz się martwić, że Twój przycisk sterujący, syfony, klik-klak lub zawór kątowy nie będą pasować do Twoich baterii.

Pasuje idealnie

Nasze produkty PVD pozwalają na zestawienie całego programu w celu dopasowania baterii i produktów innych producentów.

Unikalna technologia PVD

POŁYSK
(od 3Q / 2021)
SZCZOTKOWANY MAT

Luksusowa powierzchnia produktów najwyższej jakości powstaje poprzez nałożenie specjalnego materiału w bardzo cienkiej warstwie, która stapia się z podłożem na poziomie atomowym.

Efektem jest zwiększona trwałość i długowieczność produktu i elegancki wygląd, w super błyszczącym wzornictwie, albo w wersji szczotkowanej z bardziej wyrazistą fakturą.

Idealna harmonia

Niezależnie od tego, czy wybierzesz elegancką powierzchnię w kolorze różowego złota, olśniewające złoto, subtelny nikiel czy nowoczesny brąz, wszystkie powierzchnie przycisków INDIVIDUAL gwarantują doskonałą stabilność koloru i ekstremalną odporność na zarysowania.