Elegancja, wzornictwo i innowacyjność. To wartości Grupy Alca, które znajdują odzwierciedlenie również w naszym nowym salonie w Pradze. Przyjdź i przekonaj się o najwyższej jakości i luksusowym wzornictwie produktów ALCA od tradycyjnego czeskiego producenta. Czekamy na Ciebie!


Zakres projektów

Na powierzchni 1200 m2 znajdziesz wybrany asortyment Grupy Alca, który wykorzystasz w każdym projekcie. Zarówno technologia sanitarna ALCA, systemy rurowe PV Plast, jak i ściany systemowe Alcasystem. Zespół kierowników projektów jest gotowy, aby pomóc Ci w wyborze produktu dokładnie dla Twojego projektu lub udzielić konsultacji.

Umów spotkanie

ALCA - kompletní sortiment
ALCA - kompletní sortiment
ALCA - kompletní sortiment

PREMIUM
DESIGN

Przyjdź i przekonaj się, że nasze produkty są nie tylko perfekcyjnie wykonane technicznie i funkcjonalne, ale również posiadają luksusowy wygląd, który jest znakiem rozpoznawczym uznanych projektantów. Dla architektów dostępny jest pełny przegląd programów do projektowania , przycisków sterujących, odwodnień i rusztów ze stali nierdzewnej Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczny design, czy szukasz dominującego elementu w swojej łazience, na pewno znajdziesz coś u nas.

Zbudowaliśmy kilka systemowych instalacji ściennych w salonie nie tylko dla przedstawicieli deweloperów i projektantów. Znajdziesz tutaj modelową ścianę, na której z pomocą naszych ekspertów możesz przetestować łatwość montażu i modułowość systemu. Możesz również zobaczyć typowy moduł mieszkalny prezentujący wszystkie zalety naszych ścian systemowych w porównaniu z budownictwem z płyt gipsowo-kartonowych lub murowanych.

Więcej informacji o Alcasystem

Alcasystem uprość swoją budowę

Systemy rurowe

Systemy rurowe firmy FV Plast, która stała się częścią Grupy Alca w 2021 roku, reprezentują rozwiązania dla dystrybucji wody i ogrzewania w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym przeglądem rur i kształtek PP-RCT o 37% większym natężeniu przepływu, a także do zapoznania się z zaletami wielowarstwowych rur uniwersalnych MULTIPERT do instalacji i systemów grzewczych.

Umów spotkanie

COMFORT to zintegrowany system ogrzewania podłogowego i chłodzenia sufitowego, który zapewnia doskonały komfort cieplny przez cały rok, nie wymagając przestrzeni – mówiąc wprost, nie jest w ogóle widoczny w budynku. Dowiedz się, jak to wszystko działa w naszym salonie. Dodatkowo bezpłatnie wykonamy projekt Twojego budynku.

Więcej o systemie

Niewidoczny system ogrzewania i chłodzenia

Szkolenia ekspertów

W ramach koncepcji Alca Academy organizujemy profesjonalne szkolenia dla profesjonalistów – hydraulików, dealerów, projektantów, architektów i innych profesjonalistów, którzy na co dzień wykorzystują produkty ALCA do swojej pracy.
Oczywiście nasz zespół jest również otwarty na indywidualne konsultacje lub ułożenie szkoleń dostosowanych do Twoich potrzeb.

Zobacz terminy szkoleń


Galeria zdjęć


Kontakt

Adres
Komunardů 1626/35
170 00 Prague 7 - Holešovice
Republika Czeska
Godziny otwarcia
Po–Pá 9.00–17.00 hod.
Pokaż kontakt