Oszczędza czas i siłę roboczą

Alcasystem może zastąpić zarówno ściany murowane jak i z płyt gipsowo-kartonowych. Może być stosowany przy większych projektach deweloperskich, jak i przy budowie domów jednorodzinnych czy przebudowach. Prefabrykowane ściany sprowadzane na plac budowy znacznie przyspieszają pracę oraz oszczędzają czas i koszty. Im większy projekt, tym większe oszczędności.Szybka \ jasna konstrukcja

Ściana składa się z trzech podstawowych elementów, na które składa się cały zestaw. Po przeszkoleniu , ściankę może montować jedna osoba bez specjalnych uprawnień. Cały montaż, łącznie z pokryciem ściany płytą gipsowo-kartonową, odbywa się w sposób suchy, dzięki czemu nie są wymagane przerwy technologiczne.

Dokładność idealnie do płaskich powierzchni

Profile AlcaSystem są idealnie proste, łączenie za pomocą łączników narożnych, co zawsze zapewnia odpowiedni kąt. Po ułożeniu ściany w przestrzeni powstaje idealnie płaska i solidna ściana, gotowa do pokrycia płytą gipsowo-kartonową. Nie ma ryzyka wygięcia płyt gipsowo-kartonowych lub pęknięć płytek.

Wysoka nośność ściany

Alcasystem może być montowany jako ściana osłonowa lub jako wolnostojąca ściana samonośna. System jest testowany i certyfikowany w niemieckich laboratoriach badawczych MPA dla obciążenia mimośrodowego do 400 kg.

Izolacja akustyczna dla odporności ogniowej

Alcasystem jest certyfikowany zgodnie z normami europejskimi w akredytowanych laboratoriach badawczych, spełnia wymagania stawiane nowoczesnym rozwiązaniom budowlanym.

Niska waga, wysoka wytrzymałość

Materiał użyty do produkcji komponentów AlcaSystem wyróżnia się niską wagą, a jednocześnie wysoką wytrzymałością. Prefabrykowana ściana wraz ze zintegrowaną instalacją sanitarną i rurociągami może być przenoszona przez 2 osoby.

Prefabrykacja

Prefabrykacja ścian oszczędza czas na budowie. Może być importowany w całości wykończony z już zintegrowaną technologią sanitarną i dystrybucją wody. Dzięki niewielkiej wadze jest łatwy w transporcie i łatwy w obsłudze. Ściana jest idealnie elastyczna, dzięki czemu nawet w nieprzewidzianych na budowie okolicznościach można ją łatwo dopasować do przestrzeni.

WŁASNA PRODUKCJA I MAGAZYNY

Produkcja profili i wszystkich akcesoriów odbywa się w Czechach Utrzymujemy stałe zapasy, tak jak w przypadku wszystkich innych naszych produktów Alca. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować terminowość dostaw i tym samym skrócić przestoje na budowie.


Podoba się Wam ? Alcasystem

Skontaktuj się z nami!

Rozwiązania dla każdej przestrzeni

Alcasystem jest całkowicie modułowy. Może być używany jako przegroda System można dowolnie rozgałęziać w kształt litery L lub X i dopasować do dowolnej przestrzeni. Wymiary ścian AlcaSystem nie są w żaden sposób ograniczone, istnieje możliwość wykonania ściany o dowolnej szerokości i wysokości. Ścianę można również fazować pod dowolnym kątem w przypadku skośnych sufitów, można też tworzyć otwory konstrukcyjne na drzwi lub okna. Wszystkie urządzenia sanitarne i dystrybucja wody są zawsze zintegrowane wewnątrz.

Wszystko od jednego producenta

Za produkcją ścian stoi czeska grupa Alca Group, która integruje dwóch największych czeskich producentów ceramiki sanitarnej i systemów rurowych - Alcadrain i FV Plast. Gwarantuje to 100% kompatybilność wszystkich komponentów i pierwszorzędną jakość sprawdzoną przez dziesięciolecia rozwoju.

ALCASYSTEM vše od jednoho výrobce

Podoba się Wam ? Alcasystem?

Skontaktuj się z nami!

Alcasystem – trzon mieszkań

Nowy kierunek renowacji bloków mieszkalnych
Łazienki z płyt laminowanych , pewnego dnia dobiegną końca, a kiedy to nastąpi, zwykle wymagana jest całkowita renowacja trzonu mieszkania.
Proponujemy Ci alternatywne rozwiązanie w pomysłowej konstrukcji Alcasystem.

Alcasystem katalog

WC zestawy Alcasystem

Dzięki połączeniu ścianki systemowej i systemu podtynkowego powstały uniwersalne zestawy WC, które znacznie oszczędzają czas przy montażu toalety w przygotowanych niszach.

Alcasystem set

Video

Alcasystem w praktyce – prezentacja wideo

Montaż ściany Alcasystem


Podoba się Wam ? Alcasystem?

Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie wprowadzonych danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Zasadami Przetwarzania Danych Osobowych.